Soutěže Děti Fitness

termíny soutěží zde 

Tým MIA a rozhodčích 

Rozhodčí systému DF:

 

 

 

 

 

 

 

 

Miroslava Benešová

Praha

  • Moje disciplíny: Aerobik, Balet, Dance show, Gymnastika, Step aerobik, Zumba
  • Zkušenosti s trénováním :24 let trénování aerobik, balet, zumba, cheer, choreografie na vělkých míčích.  V čechách a v USA  
  • Zkušenosti s porotováním:17 let porotování DF a několika dalších soutě
  • Úspěchy na soutěžích:Několik pohárových umístění z Finále DF
  • Školení porotců MIA:Praha 2014, Brno 2015, Český Krumlov 2015​. Zárověn jeden ze školitelů, trenerů i rozhodčích. Školení a vědení kurzů s akreditací MŠMT. 

 

Hana Srncová

Zlín

  • Moje disciplíny:Aerobik, Step aerobik, Street dance
  • Zkušenosti s trénováním:ano
  • Zkušenosti s porotováním:ano
  • Úspěchy na soutěžích:umístění na prvních příčkách v soutěžích Aerobiku
  • Školení porotců MIA:Praha 2015, Jeden ze školitelů 

 

Ing. Jana Haburová

Brandýs n.Labem - St.Boleslav

  • Moje disciplíny:Aerobik, Dance show, Disco, Gipsy, Gymnastika, Cheer, Majorettes, Orient, Pole dance, Step aerobik, Street dance, Zumba, Výrazový tanec
  • Zkušenosti s trénováním:25 let
  • Zkušenosti s porotováním:10 let
  • Školení porotců MIA:Brno, Praha Lucerna 

 

Hana Luňáková

Cheb

  • Moje disciplíny: Latinsko-americké tance, Lidové tance, Majorettes, Standartní tance, Zumba
  • Zkušenosti s trénováním: 6 let trénuji taneční oddíl SK Trinity
  • Zkušenosti s porotováním:porotcování standardních a latinsko amerických tanců, dlouholeté porotcování soutěže Formace Cheb a 6 let porotcování Děti fitness aneb sportem proti drogám
  • Úspěchy na soutěžích:Latinsko americké tance - vytančena třída A, Standardní tance - vytančena třída B
  • Školení porotců MIA:Brno 2013, Praha 2016

 

 

Kateřina Knappová

Praha

  • Moje disciplíny:Aerobik, Step aerobik
  • Zkušenosti s trénováním:Ano, přes pět let
  • Zkušenosti s porotováním:Ano, dlouhodobě
  • Úspěch na soutěžích:Několikanásobná mistryně ČR a mistryně světa v aerobiku

 

 

Barbara Dillard

Dallas USA

  • Moje disciplíny:Balet, Dance show, Gymnastika, Latinsko-americké tance, Standartní tance. Profesinální tanečníce. 
  • Zkušenosti s porotováním: Finále Mia FESTIVAL 
  • Úspěchy na soutěžích: Ballroom dance level B, Ballet - Národní Divadlo, Karlínské divadlo, freelance

 

 

Ivica Folučková

Považská Bystrica

  • Moje disciplíny:Balet, Dance show, Disco, Lidové tance, Street dance, Zumba, Výrazový tanec
  • Zkušenosti s trénováním :Lektor SZUŠ v Žiline pre rok 2012 + choreograf od 2015, lektor a choreograf GAIA Bratislava od 2012, choreograf Shakers Dance Company v Martine od 2014-2016, lektor hip hop open class River park dance school a detských tanečných lekcií v Body energy club Bratislava v roku 2016
  • Zkušenosti s porotováním:Pohyb bez bariér rok 2013, 2014, 2016
    technický porotca Mia festival rok 2013, 2014, 2015, 2016, 2017
  • Úspěchy na soutěžích:Medajlista kôl slovenských pohárov a majstrovstiev SR v hiphop kategóriach duo, skupina a formácia v juniorskej a hlavnej vekovej kategórii disciplín IDO
    7 násobný majster SR v hiphopových kategóriách disciplín IDO v juniorskej a hlavnej vekovej kategórii
    2. vicemajster Európy a 2. vicemajster sveta hip hop skupín disciplín IDO v juniorskej vekovej kategórii
    člen Shakers Dance Company-Tanečná skupina roka pre rok 2010

 

 

Valentýna Tomášková

Praha

  • Moje disciplíny:Aerobik, Step aerobik
  • Zkušenosti s trénováním :Ano, aerobik, dětský sportovní aerobik
  • Úspěch na soutěžích:Step aerobik, aerobik mezinárodní soutěže, medailové příčky

Ing.Sylva Majerova

Brno / žiji 14 let v Bratislavě

  • Moje disciplíny:Balet, Dance show, Gymnastika, Výrazový tanec
  • Zkušenosti s trénováním :Trenérka moderní gymnastiky, trenérka taneční skupiny pro děti
  • Zkušenosti s porotováním:moderní gymnastika a MIA festival
  • Úspěchy na soutěžích:členka TSM Tesla Brno moderní gymnastiky, medailová  ocenění na úrovni Československa a na mezinarodních soutěžích
  • Školení porotců MIA:2015 Brno

 

 

Lucie Fojtová

Nový Bor

  • Moje disciplíny:Country tance, Dance show, Cheer, Latinsko-americké tance, Majorettes, Orient, Rock and roll, Standartní tance, Street dance, Zumba
  • Zkušenosti s trénováním :trenérka již 15 let
  • Zkušenosti s porotováním:porotkyně Mia souteží a okresních akcí
  • Školení porotců MIA:2015 Praha

 

Michalela Palečková

Kutná Hora

  • Moje disciplíny:Cheer, Majorettes
  • Zkušenosti s trénováním: 20 let
  • Zkušenosti s porotováním: 10 let
  • Úspěchy na soutěžích: dovedení mažoretek Scarlett Kutná Hora na Mistrovství Evropy v Polsku a následně postup a účast na Mistrovství světa mažoretek v Praze
  • Školení porotců MIA:2015 Brno

 

Barbora Luňáková 

Cheb 

  • Moje disciplíny:Dance show, Latinsko-americké tance, Street dance, Zumba
  • Zkušenosti s trénováním :trénuji děti  7mým rokem, 4 roky v Karlových Varech a třetím rokem v Chebu
  • Zkušenosti s porotováním:ano
  • Školení porotců MIA:Brno 2016

 

Marcel Kos

Tábor

  • Moje disciplíny:Balet, Break dance, Country tance, Dance show, Disco, Gipsy, Cheer, Lidové tance, Orient, Street dance, Výrazový tanec
  • Zkušenosti s trénováním :25 let
  • Zkušenosti s porotováním:4roky
  • Úspěchy na soutěžích:mistr rep. rok 2002, skupiny 6 let první místa v soutěžích, nej choreograf v jižních čechách
  • Školení porotců MIA:jiné školení porotců

 

Ing. Helena Švejdová

České Budějovice

  • Moje disciplíny:Aerobik, Country tance, Dance show, Latinsko-americké tance, Lidové tance, Standartní tance, Step aerobik, Zumba

 

 

Alena Brožová,Kubešová

Český Krumlov

  • Moje disciplíny:Break dance, Dance show, Disco, Street dance, Zumba
  • Zkušenosti s trénováním :16 let ..v ČK 3roky externě v DDM pak.soukromě T.Š Storm, disco,disco show,street dance,break dance..
  • Zkušenosti s porotováním:Pohárové soutěže BDS Academy Praha,Mia Festival v ČK..pohárová soutěž v Táboře T.Š ATAK
  • Úspěchy na soutěžích:2007 4 misto MČR v disco battle Brno,2007 divka dance life CB, 2006 1misto disco solo v Táboře
  • Školení porotců MIA:2016 Český Krumlov

 

Mgr. Kateřina Chaloupková

Buchlovice

  • Moje disciplíny:Aerobik, Step aerobik
  • Zkušenosti s trénováním :ano
  • Zkušenosti s porotováním:ano
  • Úspěchy na soutěžích: závodnice ve sportovním a fitness aerobiku v soutěžích FISAF (III. a II. výkonnostní třída), Mistry s mistry, Aerobic tour, MIA, 
  • Školení porotců MIA:Brno

 

Bc. Petra Švarcová

Český Krumlov

  • Moje disciplíny:Aerobik, Step aerobik, Zumba
  • Úspěchy na soutěžích: trénovala jsem děti, které soutěžily