Startovní listina k soutěži: FINÁLE AEROBIC TOUR OLOMOUC

V TÉTO CHVÍLI JIŽ NENÍ MOŽNÉ CHOREOGRAFIE PŘIHLAŠOVAT! TÝMY, KTERÉ SE PŘIHLÁSÍ PO UZÁVĚRCE, KTERÁ BYLA 22. 5. 2017  BUDOU SMAZÁNY.
DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ!

ROZDĚLENÍ DO VÝKONNOSTNÍCH TOP BUDE DOPSÁNO NEJPOZDEJI DO STŘEDY 31. 5. 2017.


KATEGORIE TECHNICKÁ /HOBBY/
PREZENCE: 
Prezence kategorie č. 1 a  2 od 7.00
​Prezence kategorie č. 3. a 4. od 9.00

KATEGORIE TECHNICKÁ /PROFI/
PREZENCE:

​Prezence kategorie č. 5. a 6. od 14:00
Prezence kategorie č. 7. a 8. od 16.00
K prezenci prosím nechoďte zbytečně dřív, nebudete z kapacitních důvodu vpuštěni do šaten. 

Zahájení soutěže kategorie Estetické /Hobby/ v 8.00
Zahájení soutěže kategorie Technické / Profi/ v 15:45
Mezi tím bude probíhat finále O pohár MIA festival 


Vyhlášení kategorií Hobby /estetické/ č. 1. a 2. v 9.00 hod.
Vyhlášení kategorií Hobby /estetické/ č. 3. a 4. v 11:00
Vyhlášení kategorií Profi /technické/ 17:00


Z organizačních a bezpečnostních důvodů nebudou komentáře po jednotlivých vystoupeních. Po soutěži můžete zkonzultovat výsledky s hlavní rozhodčí.

Rozhodčí kategorie Estetická:
Hlavní rozhodčí Petra Kubíčková /Zlín/ Synchron
další rozhodčí:
Pavlína Radičová /Prostějov/ Náročnost
Katka Knapová /Praha/ Technika
Michaela Olivová /Olomouc/ Choreografie
Martina Cihlářová /Brno/ Originalita

kategorie Technická:
Hlavní rozhodčí Petra Kubíčková /Zlín/ Synchron
další rozhočí:
Martin Nováček / Ostrava/ Náročnost
Katka Knapová /Praha/ Technika
Michaela Olivová /Olomouc/ Choreografie
Zuzka Lišková /Brno/ Originalita

Doporučujeme platit startovné předem na účet. Při platbě startovného na místě příplatek 50% !! U svých přihlášek najdete  po zadání fakturačních údajů zálohovou fakturu (proforma faktura), ta se po zaplacení automaticky změní na daňový doklad. Ten si můžete v administraci stáhnout. Párování provedené platby s naším systémem probíhá automaticky elektronicky, tedy označení, že máte zaplaceno by mělo být prakticky okamžité. POZOR ! z tohoto důvodu je nezbytné dodržet VS a částku na faktuře, tím je zachovaná možnost měnit počty dětí i po zaplacení - kde se tyto změny automaticky prokopírovávají do dokladů. STARTOVNÉ JIŽ NENÍ MOŽNÉ PLATIT V CELÉ ČÁSTCE ZA JEDEN KLUB!!!

1. 7:55 - Hobby / Groups / Aerobik - Od 4.00 let Do 7.49 let - 1

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Sportovní klub HIP aerobik Loučka Indiánky/TOP20/ 2:45 6.91 11
DDM Veselí nad Moravou Narozeninový mejdan/TOP20/ 2:42 6.93 14
Aerobik Kunovice Koloběžka První/TOP20/ 2:13 6.23 13
AKROPOLIS-Aerobik Uherské Hradiště Šum svištů/TOP10/ 2:25 6.41 17
Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice - AT Tlumač Neseme vám psaní/TOP10/ 2:02 6.52 21
Aerobik Kostelec Vítejte v džungli/TOP10/ 2.10 6.42 12

2. 8:15 Po kategorii č. 2 vyhlášení výsledků - Hobby / Groups / Aerobik - Od 7.50 let Do 10.49 let - 2

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Flash TJ VP Frýdek-Místek Tučňáci z Madagaskaru-TOP30 2:20 9.8 10
Aerobik Kunovice Kdopak to mluví/TOP30/ 2:23 10.07 15
1.AC Uherský Brod Sladké mámení-TOP30 2 8 9
Sportovní klub HIP aerobik Loučka Hudební škola/TOP30/ 2:47 10 12
AKROPOLIS-Aerobik Uherské Hradiště Zlobří dance párty/TOP20/ 2:30 8.75 20
Aerobic club K.I.S. Intensive Hodonín Zpívání v dešti/TOP20/ 2:40 9.74 23
1.AC Uherský Brod StarDance/TOP20/ 2:30 9.46 13
Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice - AT Tlumač Perníková chaloupka/TOP10/ 2:38 9.68 28
Aerobik Coufalovi Olomouc Křížovky/TOP10/ 2:26 9.79 24
Aerobik Team KN Ostrava, z.s. Alenka v říši divů/TOP10/ 3 10 14
Aerobik Kostelec FBI- na stopě zločinu/TOP10/ 2.10 10 15

3. 10:00 - Hobby / Groups / Aerobik - Od 10.50 let Do 13.49 let - 3

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
ZŠ Trávníky Otrokovice V říši za zrcadlem-TOP20 2:15 11.71 14
DDM Veselí nad Moravou 90-60-90-TOP20 2:35 11.96 23
AKROPOLIS-Aerobik Uherské Hradiště Starci na chmelu-TOP20 2:12 13 19
Aerobic Centrum Pardubice Maska podle Jimma Carreyho-TOP20 2:31 12.1 10
Aerobik Kunovice M*A*S*H-TOP10 2:25 12.57 21
Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice - AT Tlumač Maska-TOP10 2:25 13.05 20
Aerobic club K.I.S. Intensive Hodonín Joker a jeho dámy-TOP10 2:45 12.57 14

4. 10:25 Po kategorii č. 4 vyhlášení výsledků - Hobby / Groups / Aerobik - Od 13.50 let Do 18.00 let - 4

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Flash TJ VP Frýdek-Místek Kabaret-TOP30 2:50 14 5
Sportovní klub HIP aerobik Loučka Dollhouse-TOP30 2:45 15.14 7
Flash TJ VP Frýdek-Místek Flash dance-TOP20 2:40 14 12
Aerobik Kunovice Lord of the Dance-TOP20 2:20 17.05 22
AKROPOLIS-Aerobik Uherské Hradiště Sestry v akci-TOP20 2:40 15.25 12
Dům dětí a mládeže Sluníčko Otrokovice - AT Tlumač Tajemství vznešenosti-TOP10 2:25 17.19 16
Aerobik Coufalovi Olomouc Retro aneb jak to všechno začalo-TOP10 2:26 16 14
Aerobic Centrum Pardubice PIXELY-TOP10 2.53 14.86 14

5. 15:45 - Profi / Groups / Aerobik - Od 4.00 let Do 7.49 let - 5

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
Gasi Team Benjaminci-TOP10 1:30 6 7
SK M-Aerobik Academy Zlobilky-TOP10 1:35 6.75 8
Sportovní klub P+K Zlín,z.s. Malošci-TOP20 1.35 7 5
AKROPOLIS-Aerobik Uherské Hradiště Květinky-TOP20 2:00 6.57 7

6.15:55 - Profi / Groups / Aerobik - Od 7.50 let Do 10.49 let - 6

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
DDM Šikula Bon Jovi Team-TOP30 1:45 8.71 7
Gasi Team Kiss-TOP30 1:50 9.29 7
DDM Veselí nad Moravou Coca Cola-TOP30 2:04 8.89 9
Sportovní klub P+K Zlín,z.s. Trollové-TOP30 1:50 7.67 6
Gasi Team Kadetky-TOP20 2:00 9.67 6
SK M-Aerobik Academy Shrek-TOP20 1:50 8.43 7
AK COCO Otrokovice Little Mix-TOP20 2:00 8.67 6
AKROPOLIS-Aerobik Uherské Hradiště Pusinky-TOP10 2:00 8.57 7
Sportovní klub P+K Zlín,z.s. Havajanky-TOP10 2 9 7
Aerobik Kostelec Saturday dance-TOP10 2 9.88 8
AK Domeček Valašské Meziříčí Together-TOP10 1:59 9.71 7

7. 16:10 - Profi / Groups / Aerobik - Od 10.50 let Do 12.99 let - 7

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
DDM Veselí nad Moravou DJ´s-TOP20 1:57 12.64 11
Gasi Team Katy Pery-TOP20 2:00 12.17 6
SK M-Aerobik Academy DISCO-TOP20 1:59 10.63 8
1.AC Uherský Brod Your Body-TOP20 2 11.25 8
AKROPOLIS-Aerobik Uherské Hradiště One direction-TOP10 2:00 11.13 8
Sportovní klub P+K Zlín,z.s. Formule-TOP10 2 12.4 5
AK Domeček Valašské Meziříčí Sweet Love-TOP10 1:58 12 8

8. 16:40 Po této kategorii vyhlášení výsledků - Profi / Groups / Aerobik - Od 13.00 let Do 18.00 let - 8

Název klubu Jméno choreografie Délka (min) Průměrný věk Počet členů Hudba Země
1.AC Uherský Brod Girlfriend-TOP20 2 13.3 10
AKPR Prostějov DNA-TOP20 1.56 14.4 5
Aerobik Coufalovi Olomouc Love it-TOP20 1:55 17.6 5
AKPR Prostějov Frozen-TOP10 1.56 15.2 5
AKROPOLIS-Aerobik Uherské Hradiště Diamond five-TOP10 2 17.4 5
AKPR Prostějov Survive-TOP10 1.54 13.6 5

Sestav: 60, Počet dětí: 661