Přihlášené kluby k události: Semifinále MIA DANCE FESTIVAL Chrudim

Název klubu Jméno choreografie Průměrný věk Počet členů Délka (min) Disciplína Typ soutěže Zaplaceno
Vystoupení - nesoutěžní JINGL MIA 2019 3 1 3 JINGL MIA 2019 Small Groups Ne
Vystoupení - nesoutěžní MIA SMYCKA 2019 DLOUHA 3 1 4 MIA SMYCKA 2019 DLOUHA Small Groups Ne
rebelsteamtrutnov Zumba Dance (small) 10.86 7 2:24 Originální dynamic Groups Ano
DDM Stonožka Karol (cheer) 12 2 2 Originální dynamic O pohár Ano
DDM Stonožka Sia (cheer) 13 1 1:30 Originální dynamic O pohár Ano
DDM Stonožka Dracula (cheer) 12.57 7 2:10 Originální dynamic Groups Ano
T.J.Sokol Chrudim Nikča solo 10 1 01:45 Aerobik O pohár Ano
TC YESDANCE Jeseník Sweet girls 11.67 6 1:37 Cheer Small Groups Ano
TC YESDANCE Jeseník Demons 12.14 7 1:56 Cheer Small Groups Ano
rebelsteamtrutnov MiniReBeLky (rokenrol- small) 10.8 5 1:40 Originální dynamic Groups Ano
AC KidFit Pardubice Lesní víly 5.68 25 2:34 Aerobik Groups Ano
rebelsteamtrutnov Just dance Kids (small) 10.63 8 2:57 Street dance Groups Ano
rebelsteamtrutnov Andílci 6.8 5 2:07 Originální dynamic Small Groups Ano
AC KidFit Pardubice LOVEní 13.92 13 2:59 Aerobik Groups Ano
AC KidFit Pardubice Čínský národní cirkus - BEST of show 10.22 27 2:41 Aerobik Groups Ano
TC YESDANCE Jeseník Solo Anna (cheer) 13 1 1,30 Originální dynamic O pohár Ano
FANATIC Havlíčkův Brod Terezka (talent) 15 1 02:00 Originální dynamic O pohár Ano
T.J.Sokol Chrudim Pinkie Pie 7.1 10 02:15 Aerobik Groups Ano
TC YESDANCE Jeseník Paris (cheer) 13 2 1:27 Originální dynamic O pohár Ano
Fit.nest aerobic klub Polnička Bulharsko 10.14 7 2.30 Aerobik Groups Ano
Fit.nest aerobic klub Polnička Kabaret 13.11 9 2.30 Aerobik Groups Ano
TJ Sport Mikulovice Hopsandy 48.85 14 3,59 Dospělí Groups Ano
LEVEL UP Coolest Monkeys In The Jungle 15.08 12 2:32 Street dance Groups Ano
TC YESDANCE Jeseník Mix street 10.29 14 2,5 Street dance Groups Ano
TC YESDANCE Jeseník Duo Zuzka a Nelča (cheer) 10 2 1,20 Originální dynamic O pohár Ano
« Předchozí 1 2 3

Legenda: Hobby Professional